УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Перевтілюємо колишню "бетонку" М-13 Кропивницький-Платонове у нову сучасну асфальтовану дорогу

Перевтілюємо колишню "бетонку" М-13 Кропивницький-Платонове у нову сучасну асфальтовану дорогу

Просто на очах колишня «бетонка» М-13 Кропивницький-Платонове (на м.Кишинів) перевтілюється у сучасну трасу з новеньким асфальтобетонним покриттям. І все це за неповний місяць активних ремонтних робіт.

 

На даний час, від межі з Кіровоградською областю дорожники продовжують планувати узбіччя, укріплювати земляне полотно за допомогою цементу, влаштовувати дренаж та основу зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, а також укладати нижній шар асфальтобетонного покриття.

 

Об’єкт є перехідним, тому решту етапів ремонту плануємо виконати вже у наступному будівельному сезоні, а саме:

  • влаштування верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону;
  • ремонт водопропускних труб і моста;
  • встановлення сучасних елементів організації дорожнього руху;
  • нанесення розмітки.

 

Швидкі темпи просування ремонту траси М-13 на ділянці км 76+416 – км 99+484 забезпечує підрядна організація «Автострада». Цьогоріч компанія успішно зайшла у Миколаївську область і демонструє найвищу якість виробничого процесу, а також динамічність та інноваційність під час виконання ремонтних робіт.

 

Відновлення стратегічно-важливого маршруту М-13 Кропивницький-Платонове стало можливим завдяки національній програмі Велике Будівництво. Відтепер перетинаючи межу Кіровоградської та Миколаївської областей водіїв зустрічатиме якісна асфальтована дорога, а не здиблені бетонні плити.