УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Перші 6 кілометрів дороги Т-15-15 у нижньому шарі покриття

Перші 6 кілометрів дороги Т-15-15 у нижньому шарі покриття

Продовжуємо відновлювати автошлях Т-15-15 Федорівка-Рибаківка-база відпочинку "Лугове", загальною протяжністю 25 кілометрів. Ця дорога з’єднує міжнародну трасу М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ з курортними селищами Рибаківка, Лугове та Морське.

 

Наразі майже чверть туристичного маршруту заасфальтовано першим шаром покриття.

 

Для посилення основи дороги та відновлення зношеного покриття дорожники поетапно влаштовують шар з піску, суміші ЩПС та СФОВ, а також крупнозернистого асфальтобетону.

 

Паралельно тривають роботи з ремонту мосту біля села Тузли. Для цього попередньо було облаштовано тимчасову об’їзну дорогу поряд з основним проїздом. На самому мостовому переході наразі демонтовано старі плити, які натомість буде замінено новими. Також будуть відремонтовані мостові опори та влаштовано монолітні тротуари.

 

Загалом до початку наступного курортного сезону планується оновити туристичний напрямок Т-15-15 по всій протяжності. У населених пунктах Тузли та Рибаківка, а також на базах відпочинку вздовж Чорноморського узбережжя буде виконано повний спектр робіт із облаштуванням супутньої інфраструктури. Тут встановимо 16 нових автопавільйонів, влаштуємо тротуарну і тактильну плитку, електроосвітлення та пішохідні переходи.  

 

Після оновлення траса Т-15-15 забезпечить стале та якісне транспортне сполучення до баз відпочинку і дитячих таборів курортних сіл Рибаківка та Лугове.