УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » ПІДСУМКОВИЙ ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ЯПОНСЬКОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОМПАНІЇ JICA

ПІДСУМКОВИЙ ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ЯПОНСЬКОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОМПАНІЇ JICA

Напередодні презентації підсумкового звіту результатів дослідження Японської інвестиційної компанії JICA щодо питання спорудження мостового переходу через річку Південний Буг, представники дослідницької команди знову зустрілися з керівництвом Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Цього разу делегати мали на меті уточнити питання: фінансування утримання та ремонту доріг в області коштом державного, обласного та місцевих бюджетів; зрозуміти принципи взаємозв’язку САД та Обласної державної адміністрації; особливості та вплив процесу децентралізації на питання утримання доріг області; отримати характеристику рівня фінансового та технічного забезпечення головної підрядної організації ДП «Миколаївський облавтодор».   

Протягом бесіди заступник начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрій Валерійович Крістенко надав ґрунтовні відповіді делегатам і наголосив на важливості реалізації проекту «Японський» міст для жителів міста, області й держави. Також, Андрій Валерійович звернув увагу представників компанії JICA на необхідність не лише фінансової підтримки даного проекту зі сторони Японської держави, а й інженерний супровід японськими спеціалістами  на етапах проектування й безпосереднього спорудження мосту.

Розмова була конструктивною та вичерпною, представники дослідницької команди  наголосили, що відповіді на зазначені питання дають повну картину для підготовки підсумкового звіту щодо доцільності співпраці Японської держави з Україною у споруджені так званого «Японського» мосту в Миколаєві та відзначили високий рівень зацікавленості й допомоги Служби автомобільних доріг у Миколаївській області у проведеному ними дослідженні. Також  повідомили, що згідно плану, офіційні результати підсумкового проекту дослідження будуть оголошені вже в травні 2017 року.

САД у Миколаївській області має натхнення та надію, що всі плани співпраці втілюватимуться в життя і Миколаївщина врешті отримає сучасний міст, як частину міжнародного шляху.

 

 

Прес-служба САД у Миколаївській області