УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Підсумки виїзного засідання комісії по ремонту доріг

Підсумки виїзного засідання комісії по ремонту доріг

Вчора, 6 жовтня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії з питання контролю за ефективністю використання коштів на ремонт доріг Миколаївської області, яке згодом переформатувалось у виїзне засідання комісії, яке очолила голова Миколаївської облради Вікторія Вікторівна Москаленко.

 

Окрім депутатів Миколаївської обласної ради на засіданні були присутні начальник управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації Волошинович Едуард Петрович та виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, Шульга Микола Іванович.

 

Очільник Служби доповів депутатам, що за 70 днів свої роботи вдалося організувати роботи по забезпеченню проїзного стану найкритичніших автодоріг Миколаївської області Н-11 Дніпропетровсь-Миколаїв та Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв.

 

З початку року, Службою автодоріг освоєно 52 мільйони гривень на експлуатаційне утримання автошляхів, 20 з них використано за період серпень-вересень.

 

«В області відпрацьовується 64 об’єкти ремонтних робіт по системі спів фінансування, майже по одному об’єкту на кожного депутата. В систему електронних закупівель Прозорро виставлено 7 об’єктів. Також по 13 об’єктах на сьогодні уточнюються обсяги робіт, які згодом теж виставлятимуться на Прозорро, 5 лотів з яких на автодорогу Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (3 лоти на ремонт та 2 лоти на проектування)» - довів до відома депутатів Микола Іванович Шульга.

 

Окрім цього головний дорожник області поскаржився, що депутати обласної ради постійно визнають роботу Служби автодоріг незадовільною. «Мої старання та робота моїх попередників завжди у депутатів отримувала оцінку «незадовільно», тому пропоную комусь з депутатів очолити Службу автодоріг і показати як треба працювати. Чую постійні заклики щоб до області завітав Президент, Прем’єр, Міністр чи голова Укравтодору. Однак проаналізувавши констатую: а що, після їх візиту щось змінилось, невже дороги стали кращими, сучаснішими? Тому пропоную перестати на когось надіятись, а починати разом, злагоджено працювати на місцях і вирішувати  наші проблеми самостійно, не очікуючи їх рішення згори», - зауважив очільник Служби.

 

Також Микола Іванович висвітлив проблему зношеності дорожньої техніки місцевих райавтодорів, зауваживши, шо 80 відсотків техніки є дуже застарілою, адже випущена ще в часи Радянського Союзу. Не маючи достатнього технічного оснащення дорожників не можна очікувати стрімкого покращення стану автомобільних доріг області, враховуючи й те, що критичними вони стали не лише цього року, а набагато раніше.

 

Окрім цього Микола Іванович зазначив, що Служба автодоріг не є структурним підрозділом облдержадміністрації, в тому числі управління інфраструктури ОДА, тому не має звітувати по кожному своєму кроку. «Так, ми даємо певні довідки, справки, інформацію до облдержадміністрації, але участь у постійних засіданнях, комісіях, сесіях, колегіях, а також підготовка до них, займають настільки велику частину часу, що просто не вистачає часу займатися справами та навіть проїхатися автодорогами» - висловив свою думку головний дорожник області.

 

Депутати обласної ради запропонували проінспектувати автомобільні дороги області разом, тому не гаючи часу організували виїзне засідання до села Возсіятське Єланецього району, що на трасі Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв. Окрім критичного стану дорожнього покриття самої автодороги Н-14, депутатам було продемонстровано й міст у селі Возсіятському, який знаходиться у аварійному стані та потребує капітального ремонту.

 

До слова, цьогоріч Служба автомобільних доріг у Миколаївській області надала пропозиції Укравтодору, щодо включення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв, км 161+204 – км 162+331 с.Возсіятське в проект плану дорожніх робіт 2016 року.

На сьогоднішній день, Службою автодоріг забезпечено проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці км 161+204 – км 162+331. Однак торги не відбулися у зв’язку з відсутністю жодної пропозиції.

 

Тому, в рамках Закону України «Про публічні закупівлі» буде розпочата закупівля послуг з ремонту вищезазначеної автодороги, шляхом відкритих торгів в системі електронних закупівель «ProZorro», після чого буде визначено підрядну організацію, з якою буде підписано договір на виконання ремонтних робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці км 161+204 – км 162+331 у селі Возсіятське.