УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Постійно моніторимо якість ремонту дороги М-14 у Миколаєві

Постійно моніторимо якість ремонту дороги М-14 у Миколаєві

У Миколаєві триває виконання поточного середнього ремонту міжнародної дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, що збігається з вулицями обласного центру.

 

Аби впевнитися у якості виконання дорожніх робіт та їх відповідності проектним рішенням, фахівці лабораторії Служби автодоріг здійснюють постійний моніторинг характеристик укладеного асфальтобетону.

 

Минулого тижня Службою спільно з ДП Дорцентр було проведено перевірку якості влаштування вирівнювального шару покриття на проспекті Героїв України.

 

Вчора лаборанти Служби у присутності представників підрядної організації Автострада повторно здійснили відбір матеріалів (кернів) для подальших лабораторних випробувань.

 

Контрольна перевірка зразків дає змогу визначити фізико-механічні властивості асфальтобетону, а саме його товщину, водонасичення та ущільнення матеріалу в лабораторних умовах.

 

За результатами проведених обстежень показники відповідають нормативним вимогам.

 

Систематичний контроль якості матеріалів та технології виробництва на об’єкті ремонту – запорука довговічної та надійної експлуатації відновленої ділянки автошляху.