УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Посилено контроль якості виконання ремонтно-будівельних робіт!

Посилено контроль якості виконання ремонтно-будівельних робіт!

    Швидкими темпами почалася реалізація проекту «Велике будівництво» і у Миколаївській області. Роботи стартували на дорогах, які потребують першочергового ремонту і дуже важливі для жителів області.

    Тому керівництво Служби автомобільних доріг у Миколаївській області вирішило посилити контроль за  якістю виконання ремонтних робіт підрядних організацій, які здійснюють роботи у межах Миколаївської області.

   Деякі підрядні організації  не дотримують, взятих на себе зобов’язань та умов договору,  не виконують значний обсяг ремонту доріг, а подекуди ремонтні роботи виконані всупереч усім нормам.

  «Відповідно до результатів перевірки об’єктів, виявлені недоліки підрядники змушені будуть ліквідовувати у межах гарантії, на них  лягає 100% відповідальність за технічні дефекти під час ремонту доріг. Там, де недоліки не будуть усунені, проводиметься робота у порядку, передбаченому чинним законодавством. Прошу жителів Миколаївщини також допомогати  фіксувати проведення недоброякісного ремонту доріг та повідомляти про такі випадки. У випадку про  підтвердження інформації про неякісний ремонт, вимагатимемо від підрядника ліквідовувати виявлені недоліки або відшкодування збитків» - звертає  увагу керівник Служби - Владислав Невеселий.

Прес-служба САД у Миколаївській області