УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Поточний дрібний ремонт дороги Р-75 на завершальній стадії

Поточний дрібний ремонт дороги Р-75 на завершальній стадії

Автодорога Р-75 КПП "Тимкове" – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка, як і більшість шляхів Миколаївської області, побудована в 60-тих роках минулого століття. Відтоді  не бачила капітальних ремонтів, тому з часом на покритті з’явилися глибокі ями, вибоїни та тріщини.

 

Для забезпечення безпечного проїзду транспорту в цьому році на трасі Р-75 усунено понад 12 тисяч квадратних метрів ям та вибоїн на 22 кілометрах автошляху.

 

Вже місяць як триває поточний дрібний ремонт на трасі Р-75 у Доманівському районі. Для відновлення проїзджуваності на окремих ділянках дороги між селами Коштове та Прибужжя вже зрізано старе покриття, замінено основу та влаштовано асфальтобетон.  Для безпечного з’їзду автомобіля на обочину, правильного відходження води з дороги та естетичного вигляду шляху підрядник виконує також укріплення та планування узбіччя.

 

«Комфорт та безпека – основні критерії, якими ми керуємося у своїй діяльності. Тому ми докладаємо максимум зусиль для відновлення якісного повноцінного сполучення між Кривим Озером, Первомайськом та Доманівкою. Для цього вже зараз розробляється проектна документація на капітальний ремонт траси Р-75 від Кривого Озера до Первомайська, а від Доманівки до Олександрівки торги на розробку проекту на фінальній стадії», - розповів начальник Служби автодоріг Владислав Невеселий.

Після проходження експертизи та затвердження проекту, а також виділення фінансування будуть проведені торги з визначення підрядника і укладання з ним договору-підряду.

 

Процес довготривалий та трудомісткий. Але без проекту неможливий початок ремонтних робіт. Будьмо терплячими і вже згодом матимемо ще один оновлений маршрут у Миколаївській області.