УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Представники британської компанії оглянули Інгульский міст для подальшого ремонту

Представники британської компанії оглянули Інгульский міст для подальшого ремонту

У зв`язку з реконструкцією Інгульського мосту начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий зустрівся з представником британської компанії «UCL» віце-президентом Едріаном Пайком, який займається будівництвом мостів вже 34 роки по всьому світу з використанням інноваційних технологій, що дозволяє значно збільшити їх термін служби.

Також на зустрічі були присутні директор ТОВ «Сучасна транспортна інфраструктура», яке буде виконувати роботи, директор ТОВ «Трініті-Груп», що займаються постачанням матеріалів, директор ПП "БФ" Міколаївавтодор ", а також технічні фахівці, які роблять дорожню укладання по всій Європі.

Після огляду Інгульського мосту Едріан Пайк зробив остаточні висновки з приводу всіх нюансів укладання і технологій. Варто відзначити, що при ремонті планується вдатися до системи Матакріл (поліуретан метилметакрилат) - це спеціальне покриття для мостів, яке полегшує навантаження на полотно і дозволяє збільшити його термін експлуатації. Крім того це продовжить гарантійний термін близько 10 років.