УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Президент України Володимир Зеленський разом з Владиславом Невеселим оглянули ремонт дороги Н-14

Президент України Володимир Зеленський разом з Владиславом Невеселим оглянули ремонт дороги Н-14

Сьогодні, 21 серпня, в рамках робочого візиту до Миколаївської області Президент України Володимир Зеленський завітав на автошлях Н-14 Олександрівка - Кропивницький – Миколаїв, щоб проінспектувати хід ремонтних робіт. Разом з Владиславом Невеселим – в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, обговорили плани реконструкції автошляхів у 2021 році, та ремонти доріг, які завершаться у 2020.

Володимир Зеленський позитивно оцінив роботу Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та підтримав плани на збільшення обсягів фінансування та ремонтів в області в ‼️ 2,5 рази в порівнянні з 2020 роком.

Нагадаємо, що протягом 2020 року на автошляху Н-14 Олександрівка - Кропивницький – Миколаїв заплановано:

  •  влаштування вирівнюючого шару основи ЩПС укріпленої цементом (СФОВ 16 см) – 66 км;
  •  влаштування верхнього шару із важкого бетону 26 см – 66 км;
  • встановлення металевого огородження, дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

Крім цього ремонт даного напрямоку конче важливий не тільки для жителів Миколаївської області, але і усіх українців – адже це дозволить вирішити логістичну проблему руху транспорту по півдню України. Автошлях Н-14 буде бетонним, що продовжить не лише гарантійний термін експлуатації (8-10 років), але і вирішить проблему плавлення траси через високу температуру у літній період.

Прес-служба САД у Миколаївській області