УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Про хід капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка- Кропивницький - Миколаїв у Миколаївській області

Про хід капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка- Кропивницький - Миколаїв у Миколаївській області

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги Н-14  Олександрівка – Кропивницький - Миколаїв між селами Возсіятське та Водяно-Лорине.  Підрядні підприємства працюють  згідно узгодженого календарного графіку робіт.

Наразі дорожники виконують комплекс підготовчих робіт та спорудження тимчасових будівель необхідних для проведення зосереджених робіт на автомобільній дорозі. Представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області здійснюють постійний контроль якості робіт та матеріалів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально пильними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки, неухильно дотримуватися допустимих швидкісних режимів та Правил дорожнього руху.

Прес-служба САД у Миколаївській області