УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Проспект Героїв України у вирівнювальному шарі покриття

Проспект Героїв України у вирівнювальному шарі покриття

Трохи більше тижня знадобилося дорожнім працівникам для фрезерування зношеного покриття та влаштування нижнього шару крупнозернистого асфальтобетону на проспекті Героїв України у місті Миколаєві.

 

4 зміни дорожників у цілодобовому режимі забезпечують швидкі темпи просування ремонтних робіт. Сьогодні підрядник завершує асфальтування Тернівського «кільця» та з’їздів і примикань на ньому.

 

Для зручності мешканців та гостей міста, цими вихідними працівники підрядної організації Автострада виконуватимуть роботи виключно на заїзних кишенях. Основний проїзд на ПГУ у період 24-25 липня буде вільним для пересування.

 

Починаючи з понеділка, 26 липня, розпочнуться роботи з влаштування фінішного шару покриття на проспекті Героїв України та мостовому переході через річку Інгул.

 

Просимо врахувати інформацію при плануванні маршрутів пересування по місту Миколаєву.

 

Нагадуємо, що ремонт автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ на ділянці км 129+025 – км 139+590 виконуємо завдяки національній програмі Велике Будівництво. У рамках програми відновимо дорожнє полотно транспортного коридору, що проходить вулицями міста Миколаєва, а саме: Веселинівська, Одеське шосе, Велика Морська, Нікольська, Пушкінська, проспект Героїв України та покриття Варварівського та Інгульського мостів.