Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Питання реконструкції Троїцького мосту

Питання реконструкції Троїцького мосту

Ділянка автодороги Р-06 Ульяновка-Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 183+200 – км 185+800 – це найбільш аварійна ділянка у Миколаївській області. Особливість її полягає в тому, що крутий зигзагоподібний віраж дороги переходить в міст, який значно звужений по відношенню до проїзної частини автодороги. Дана особливість ділянки автодороги у поєднанні з нехтуванням обмеженням швидкості призводить до частих випадків втрати водіями контролю над керуванням автомобілем, що призводить до аварійного з’їзду транспортного засобу з проїзної частини дороги.

Також, в ході обстеження конструкції мосту, що проводилося в жовтні 2016 року фахівцями ДП «ДерждорНДІ» та інспекторами САД у Миколаївській області, було виявлено ряд дефектів, наявність яких унеможливлює нормальну експлуатацію мосту і вимагає проведення його капітального ремонту.

Так, однією з найболючіших проблем вищевказаної ділянки є постійне просідання дорожнього насипу за рахунок підмивання грунтовими водами (зазначена ділянка проходить по заплаві річки Гнилий Єланець, яка у весняний період зазнає підтоплення), що призводить до руйнування дорожнього полотна.

Для вирішення вищезгаданих проблем необхідно провести реконструкцію автодороги Р-06 Ульяновка-Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 183+200 – км 185+800 з обов’язковим випрямленням ділянки автодороги, повною реконструкцією гідроізоляції земляного полотна та систем водовідведення й спорудженням нового мостового переходу.

25 липня, в ході робочого візиту Голови Укравтодору Славоміра Новака, Служба автомобільних доріг у Миколаївській області разом з розробниками проекту реконструкції автодороги Р-06 Ульяновка-Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 183+200 – км 185+800 (ТОВ «Інститут комплексного проектування об’єктів будівництва») представили очільнику Укравтодору попередній проект реконструкції вищезазначеної ділянки автодороги, строк підготовки робочого проекту – грудень поточного року.

Славомір Новак уважно ознайомився з представленим проектом та оглянув дійсний стан мостової споруди й підвідних до неї шляхів. Та наголосив на важливості якісного проектування з урахуванням всіх існуючих недоліків і передбаченням заходів безпеки руху.

 

 

Прес-служба САД у Миколаївській області