УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Реалізація проекту «Велике будівництво» у Миколаївській області

Реалізація проекту «Велике будівництво» у Миколаївській області

8 травня 2020 року з робочою поїздкою на Миколаївщину завітав Міністр інфраструктури України Владислав Криклій . На автомобільній дорозі загального користування державного значення  Н-14 Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв  відбулося інспектування ремонтних робіт. До інспектування долучилися  голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік,  керівник  Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий, представники підрядних організацій та засобів масової інформації.

     Основне завдання зустрічі – реалізація проекту «Велике будівництво», ініційоване Президентом України  Володимиром Зеленським а також хід виконання робіт з капітального ремонту  автошляху національного значення  Н-14 Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв.

   Перебуваючи безпосередньо на ділянці автодороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, км198+300-км235+614, присутні спостерігали за процесом фрезерування та розбирання  існуючого дорожнього одягу, влаштування нижнього шару дорожнього одягу та верхнього шару покриття із цементобетонну В-30 товщиною 26см.

  В ході зустрічі Міністр інфраструктури України Владислав Криклій звернув увагу на важливість відновлення автомобільних доріг у Миколаївській області та підкреслив:  « У рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2020 році в регіоні заплановано відновлення близько 200 км доріг. На це області виділено рекордне фінансування із бюджету – 4,2 млрд грн. З них, 1,8 млрд грн передбачено на реконструкцію дороги Н-14. Оновлений автошлях буде оснащений сучасними комплексами автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі»). Будемо будувати і зберігати!»

  Керівник Служби Владислав Невеселий представив проекти з капітального ремонту  всіх ділянок  автодороги Н-14, ознайомив з етапами виконання та озвучив строки закінчення ремонтних робіт а також наголосив: «Намагаємося втілювати основні задачі національного проекту «Велике будівництво», не сповільнюючи темпи.  Вдячні за можливість розвитку дорожньої інфраструктури області. Дякуємо Президенту Володимиру Зеленському, Міністру інфраструктури Владиславу Криклію, Голові Укравтодору Олександру Кубракову, народним депутатам, Голові  Миколаївської облдержадміністрації Олександру Стадніку за підтримку та велике фінансування, яке наша область не бачила за всю історію. Ми, Служба автомобільних доріг у Миколаївській області, зробимо все можливе, щоб виправдати вашу довіру і як влучно зауважив  Міністр інфраструктури Владислав Криклій «не тільки наші сподівання, а головне - сподівання усіх  жителів Миколаївської області». Ми і надалі сподіваємося на вашу всебічну підтримку»

Прес-служба САД у Миколаївській області