УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція Н-24: перенаправляємо рух транспорту на тимчасову об’їзну дорогу

Реконструкція Н-24: перенаправляємо рух транспорту на тимчасову об’їзну дорогу

До уваги водіїв: з понеділка, 14 червня, ділянку реконструкції траси Н-24 Благовіщенське-Миколаїв, км 183+200 – км 185+800, неподалік міста Нова Одеса закриваємо для проїзду. Рух транспорту перенаправляємо на тимчасову об’їзну дорогу.

 

Підрядник розпочне роботи з розбирання існуючого покриття для подальшого розширення проїзної частини автошляху під параметри ІІ категорії по спрямленому маршруту.  

 

Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час пересування автодорогою Н-24.

 

Окрім цього у режимі нон-стоп продовжуються роботи по зведенню мостового переходу через річку Гнилий Єланець. Для пришвидшення темпів будівництва на об’єкті реконструкції працюють дві зміни мостобудівельників: денна та нічна.

 

Наразі триває армування та бетонування шкафної стінки контрофорсів. Також на об’єкт доставлено основні конструкції майбутнього мосту. Із 35-ти передбачених проектом, натепер маємо майже половину - 17 балок.

 

Нагадаємо, що реконструкція Троїцького мосту виконується у рамках Програми Президента України Велике Будівництво. Проектом передбачено спрямлення та розширення траси і будівництво на ній нового мостового переходу. Існуючий міст через річку Гнилий Єланець по завершенню реконструкції підлягає розбиранню.