Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на автодорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Вознесенськ) у Миколаївській області

Ремонтні роботи на автодорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Вознесенськ) у Миколаївській області

   В рамках експлуатаційного утримання на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області на автомобільній дорозі  загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м. Вознесенськ) км131+600-км132+000 (залізничний переїзд біля м.Вознесенськ) підрядниками виконувалися  заплановані роботи  з  ліквідації дефектів дорожнього покриття:  фрезерування старого дорожнього покриття,  ушкодженого  колійністю та улаштування вирівнюючого  та верхнього шарів з гарячого асфальтобетону.

Звертаємо вашу увагу, відповідно ДТСУ  3587-97 3.6.11 у смузі відводу залізниці ремонт та  утримання  виконується колійними залізничними службами АТ «Укрзалізниці».

   Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні  знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.
                                                                                                                                                                                        Прес-служба САД у Миколаївській області