УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Шановні водії! Не засмічуйте узбіччя!

Шановні водії! Не засмічуйте узбіччя!

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Дуже актуальна фраза на сьогодні. Адже левову частку робіт, які цього тижня виконували дорожники на дорогах області – було прибирання узбіч.

 

Для покращення видимості цими днями підрядники обрізали дерева, вирізали кущі та косили поросль вздовж трас області.  І якщо раніше, сміття «ховалося» за рослинністю, то після її видалення можна побачити гори пакетиків, стаканчиків від кави, пластикових пляшок та одноразових контейнерів від їжі.

 

Найяскравішим прикладом людської неохайності цього тижня було узбіччя траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог) перед Миколаєвом зі сторони Одеси. Його водії перетворили на справжнє сміттєзвалище, а дорожники після покосу трави декілька днів збирали пластикові відходи.

 

Такі випадки обурюють, адже культура та виховання учасників дорожнього руху залишає бажати кращого.

 

Неестетичний вигляд смуг відводу засмучує, однак загальновідомо, що пластик розкладається сотні років та веде до нещадного забруднення навколишнього середовища. Тому, хто як не ми маємо берегти та очищати місцевість для  наших нащадків.  

 

Звертаємося до водіїв та перевізників бути свідомими, не викидати сміття зі своїх авто та мати «мужність» довезти його до найближчого контейнера чи смітника. Давайте не перетворювати узбіччя на сміттєзвалища та берегти працю один одного!