УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Шляховики наносять дорожню розмітку на трасі Н-24

Шляховики наносять дорожню розмітку на трасі Н-24

Для забезпечення безпеки дорожнього руху у цьому році на пріоритетних маршрутах Миколаївської області поновлено дорожню розмітку на 267-ти кілометрах доріг.

 

Основні транспортні артерії Миколаївщини, а це М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ), Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) та Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв у 2020 році оновлено розподільчими лініями, протяжністю понад 400 кілометрів. Також нанесено 108 пішохідних переходів на 2 700 квадратних метрах покриття. Ці види робіт виконані у рамках експлуатаційного утримання автодоріг.

 

На сьогоднішній день підрядник наносить розмітку на дорозі Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) від Вознесенська у напрямку Первомайська. Оскільки потік транспорту цією трасою дуже інтенсивний, дорожники вимушені працювати усю ніч до самого ранку, коли рух машин мінімальний.

 

«Зараз ми максимально приводимо до ладу не тільки центральні лінії розмітки, але й ті, що позначають краї проїзної частини щоб водіям було простіше та зручніше пересуватися по області, не плутаючись посеред маршруту в нічний час, а особливо в непогоду. Також ми поновлюємо пішохідні переходи в містах, через які проходять наші дороги, щоб жителі безпечно могли перетинати вулицю», - зауважив очільник Служби автодоріг Владислав Невеселий.

 

Зазначимо, що розмітка на покритті доріг допомагає водіям і пішоходам орієнтуватися у русі як у світлу, так і в темну пору доби, тим самим сприяючи підвищенню безпеки руху.