УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Стартував капітальний ремонт дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг

Стартував капітальний ремонт дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг

Довгоочікуване відновлення дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг уже розпочато. На ділянці км 179+600 - км 207+656 від села Новомиколаївка до міста Новий Буг підрядна організація ТОВ «ЄДБК» приступила до виконання ремонтних робіт.

 

Компанія, що відмінно зарекомендувала себе при будівництві Кіровоградської траси тепер застосовуватиме свій досвід та професіоналізм для реанімації нового для себе маршруту, протяжністю 28 кілометрів автодороги Р-55.

 

Як і у випадку з трасою Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, дорогу Р-55 відбудовуватимемо у цементобетонному покритті. Адже на відміну від асфальтобетону таке покриття має ряд переваг, які особливо актуальні для південних регіонів України. Цементобетон не плавиться на спеці і більш стійкий до морозів, здатний витримувати суттєві навантаження і слугувати значно довше.

 

Водії та перевізники уже оцінили комфорт та зручність пересування «бетонкою» у Кіровоградському напрямку. А дорожники за допомогою національної програми Велике Будівництво продовжують розширяти географію бетонних доріг у Миколаївській області.