УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Стартував капремонт шляхопроводу на трасі М-14

Стартував капремонт шляхопроводу на трасі М-14

Поблизу села Весняне розпочався капітальний ремонт мосту, що є складовою частиною траси М-14  Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. 

Шляхопровід знаходиться на перетині з автодорогою Т-15-06 Миколаїв-Доманівка-Берізки та являє собою транспорту розв'язку типу "листок конюшини".
 
Працівники підрядної організації ТОВ "ЄДБК" наразі виконують роботи з фрезерування старого покриття та демонтажу колесовідбійного захисту і тротуарних плит на шляхопроводі.

Сам міст та транспортна розв'язка закриті для проїзду транспорту. Рух автівок здійснюється лівою смугою руху в двосторонньому режимі по трасі М-14.

Зазначаємо, що відновлення шляхопроводу виконується у рамках капітального ремонту під'їзного шляху до міста Миколаєва  на ділянці траси М-14 км 126+000 - км 129+122. 

Просимо водіїв зважати на організацію дорожнього руху у місцях проведення ремонтних робіт, неухильно дотримуватись швидкісного режиму та дистанції, а також уважно стежити за попереджувальними дорожніми знаками пересуваючись автодорогою М-14 поблизу міста Миколаєва.