УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Т-15-10: вирівнюємо основу траси асфальтогранулятом

Т-15-10: вирівнюємо основу траси асфальтогранулятом

Територіальна дорога Т-15-10 сполучає собою населені пункти Арбузинку, Братське, Єланець та Нову Одесу, має виходи на пріоритетну трасу області Н-24 Благовіщенське-Миколаїв, а у Єланці перетинає автодорогу Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг.

 

Для покращення її проїзного стану протягом травневих свят на ділянці від Єланця до Нової Одеси дорожники влаштовували основу дороги одношаровим асфальтогранулятом.

 

Асфальтогранулят – асфальтові крихти, що отримуються шляхом холодного фрезерування старого асфальтобетонного покриття та складаються з подрібнених часточок щебеню та бітуму.

 

Дорога, відремонтована асфальтовою крихтою більш довговічна у порівнянні з покриттям зі щебеню чи гравію. Однією з переваг цієї технології є простота улаштування, адже асфальтогранулят легко ущільнюється навіть за допомогою коліс транспорту, подекуди без використання котків.

 

Такі першочергові заходи виконуються для зняття аварійних ділянок автошляху та забезпечення безпечного руху транспорту. Однак для комплексного вирішення питання реанімації дороги необхідне виконання капітального ремонту.

 

Планом проектних робіт цьогоріч передбачено розпочати розробку проекту на капремонт автомодороги Т-15-10 /Н-24/ – Арбузинка – Єланець – Нова Одеса по всій протяжності.

 

Проектування – довготривалий та трудомісткий процес, без якого неможливо розпочати ремонт. Тому запасаємося витримкою та терпінням для реалізації намічених планів у найближчій перспективі.