УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Траса Т-15-07 у фокусі дорожників

Траса Т-15-07 у фокусі дорожників

Швидкими темпами триває відновлення туристичного напрямку Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка".

 

Автомобільна дорога починається від міста Миколаєва, проходить через низку мальовничих сіл таких як Стара Богданівка, Козирка, Парутине, Куцуруб, веде до історичного заповідника «Ольвія», морського порту «Очаків» та до курортної зони «Чорноморка». Це затребуваний туристичний маршрут, який ще називають Миколаївською Рив’єрою.

 

Ремонт зазначеного автошляху важко переоцінити, так як його оновлення довгі роки чекали як місцеві жителі так і відпочивальники.

 

На початку вересня підрядна організація «Автострада» приступила до виконання робіт на перших двох ділянках автошляху.

 

Натепер завершено роботи з поширення проїзної частини та влаштування шару основи зі СФОВ поблизу міста Миколаєва. Фінішує укладання нижнього шару з крупнозернистого асфальтобетону у районі Великої Коренихи.

 

У ході робіт буде не лише оновлено дорожнє покриття, але й облаштовано супутню інфраструктуру. Для активного дозвілля між населеними пунктами передбачено влаштування огороджених велодоріжок та електроосвітлення вздовж веломаршруту.

 

Це дозволить осучаснити курортний напрямок та зробити його більш доступним та екологічним.