УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Триває масштабна реконструкція Троїцького мосту

Триває масштабна реконструкція Троїцького мосту

Вдень і вночі мостовики та дорожники продовжують зводити новий мостовий перехід через річку Гнилий Єланець та будують підходи до нього.

 

Місце проведення ремонтних робіт: автодорога Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Вознесенськ) на ділянці км 183+200 – км 185+800 неподалік міста Нова Одеса.

 

Роботи виконують підрядні організації: ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Міст Інжінірінг».

 

Наразі на об’єкті реконструкції триває армування та бетонування мостового полотна. На підходах до мостової конструкції дорожники укріплюють насип щоб унеможливити просідання земляного полотна. Для цього посилюється основа бутовим каменем та щебенем різної фракції, влаштовується геотекстиль та георешітка, а також пісок.

 

Реконструкція ділянки траси здійснюється розширенням існуючої дороги ліворуч з влаштуванням додаткової смуги на підйом.

 

Нагадаємо, що міст через річку Гнилий Єланець був побудований у далекому 1958 році, та востаннє ґрунтовно  ремонтувався у 1988 році. Потреба у реконструкції постала через аварійний стан моста та самої ділянки автошляху, на якій часто траплялися ДТП.

 

Внаслідок реконструкції буде виконано спрямлення траси та будівництво на ній нового мостового переходу, довжиною 109 метрів. Існуючий міст через річку Гнилий Єланець по завершенню будівельних робіт буде розібрано.