Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Триває обмеження руху на автодорогах для великовагових транспортних засобів

Триває обмеження руху на автодорогах для великовагових транспортних засобів

На території Миколаївської області тримається спекотна погода, денна температура повітря перевищує 30° С. Тому, Служба автомобільних доріг у Миколаївській області нагадує  водіям про ЗАБОРОНУ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ загальною фактичною масою понад 24 тонни і фактичними навантаженнями на будь-яку вісь більше ніж 7 тон автомобільними дорогами загального користування державного значення Миколаївщини при температурі повітря 28° С та більше у період часу з 08:00 до 23:00 починаючи з 14.05.2018р.

Заборона руху для великоваговагових транспортних засобів це вимушений захід спрямований на збереження дорожнього покриття автомобільних доріг області у період спекотної погоди.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області  рекомендує всім водіям планувати свої поїздки, особливо на великі відстані, з урахуванням спекотної погоди. Перед поїздкою обов’язково перевіряйте технічний стан автомобілів. Неодмінно беріть з собою прохолодну воду в достатній кількості і необхідні ліки. Якщо Ви відчуєте втому - слід  зупинити транспортний засіб для відпочинку.

Прес-служба САД у миколаївській області