УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Цілу ніч дорожники обробляли та розчищали основні траси області

Цілу ніч дорожники обробляли та розчищали основні траси області

Як і прогнозували синоптики цієї ночі на Миколаївщині йшов сніг, подекуди на дорогах області утворилася слизькість та накат. 

Від самого початку негоди підрядні організації перебували у режимі бойової готовності, тому одразу ж приступили до обробки покриття протиожеледними матеріалами. 

Першочергово посипаємо та розчищаємо основні траси області на небезпечних ділянках, спусках та підйомах, а саме:

М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) – по місту Миколаєву, Варварівський та Інгульський мости, Проспект Героїв України, обхід Миколаєва в районі Зайчевського, Коблево, Нечаяне, Красне, Федорівка, Рибаківський та Очаківський повороти;

Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ) – від Миколаєва у напрямку Первомайська, Южнокраїнська, Олександрівка, Вознесенськ, Константинівка, Нова Одеса, Троїцький міст;

Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) – в районі Казанки, Мар’янівки, Баштанки;

Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв – в районі Капустино;

Р-81 Казанка – Снігурівка – Антонівка – /Р-47/ - в районі Снігурівки, Березнегуватого;

Т-15-08 Калинівка – Снігурівка – в районі Снігурівки.

49  спецмашин та дорожники усю ніч забезпечували безпечний проїзд транспорту основними маршрутами області. Для обробки доріг протиожеледними матеріаліми за ніч використано понад тисячу тон піщано-сольової суміші та 2,7 тисяч літрів дизпалива. Роботи тривають.

Зважаючи на мінливість погодних умов та ожеледиці на дорогах, просимо водіїв бути уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області, не виконувати ризикованих маневрів та підготувати свої транспортні засоби до зимової експлуатації. 

Чітко дотримуватись правил дорожнього руху, зокрема швидкісних режимів, інтервалу та дистанції, що дозволить уникнути ускладнень у русі транспорту та не допустити виникнення дорожньо-транспортних пригод. 

По можливості утримайтесь від поїздок на далекі відстані, а у разі, якщо негода таки застала у дорозі, перечекайте на стоянках комплексів дорожнього сервісу (АЗС, кафе, готельних комплексів і т.д.) ⛽️