УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » У Миколаївскій області будуть реконструювати дорогу Н-24 перед Троїцьким мостом

У Миколаївскій області будуть реконструювати дорогу Н-24 перед Троїцьким мостом

Хочемо поділитися з жителями Нової Одеси і області щодо ситуації, яка склалася на дорозі Н-24 Благовіщенське - Миколаїв (через р Вознесенськ) км 183 + 200 - км 185 + 800 перед Троїцьким мостом через річку Гнилий Єланець.

На даному етапі Служба автомобільних доріг у Миколаївській області забезпечує проїзжаємість на цій ділянці і буде забезпечувати у подальшому безпечний та комфортний для проїзду жителів області та місцевих водіїв стан дороги.

"Варто нагадати, що ця ділянка знаходиться на плавнях і навіть, якщо повністю перестелити верхній шар - через короткий час він "попливе" - як ми неодноразово спостерігали раніше", - зауважив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владиславом Невеселим. 

Оскільки вже оголошений тендер на виправлення цього маршруту, а саме - будівництво нової дороги з новим мостом і підходами - стара дорога разом зі старою містовою конструкцією будуть розібрані.

Відповідно, у зв'язку з майбутньою реконструкцією дороги Н-24 (км 183 + 200 - км 185 + 800), кошти на можливий ремонт, для раціональності витрат, будуть спрямовані на інші проблемні ділянки дороги Миколаївської області.

У зв'язку з цим САД у Миколаївській області просить поставитися з розумінням до даної ситуації і жителів тих районів, де не передбачається ремонт, але куди ми направимо кошти, щоб забезпечити проїзжаємість.

Прес-служба САД у Миколаївській область