УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Участь керівництва САД у Миколаївській області в нараді з губернатором та головами райдержадміністрацій області

Участь керівництва САД у Миколаївській області в нараді з губернатором та головами райдержадміністрацій області

1 березня 2017 року начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області - Ткаченко Сергій Іванович та директор ДП «Миколаївський облавтодор» - Франчук Ігор Іванович, на запрошення губернатора Миколаївської області Савченко Олексія Юрійовича, відвідали нараду з головами райдержадміністрацій та міськими головами.

Нарада була присвячена питанням стану автомобільних доріг загального користування, пріоритетним проектам розвитку дорожньої галузі області та організації роботи вагових комплексів Миколаївської області.

В ході виступу Ткаченко С.І. довів до відома присутніх інформацію про стан і проблеми в дорожній галузі Миколаївської області, зауваживши при цьому, що незадовільний стан дорожнього покриття є результатом недотримання між ремонтних термінів експлуатації дорожнього одягу та високої інтенсивності руху великовагових транспортних засобів. Також наголосив на тому, що в умовах щорічного обмеження фінансування, проїзний стан доріг загального користування останні роки підтримувався лише комплексом робіт з експлуатаційного утримання.

Додатково Сергій Іванович окреслив перелік пріоритетних для САД маршрутів області на 2017 рік та їх очікуване фінансування, особливу увагу звернувши на:

  • автодорогу Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг);
  • автодорогу Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв;
  • автодорогу Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате;
  • та курортні маршрути М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), Т-15-07 Миколаїв-Парутине-Очаків, Т-15-13 Нечаяне-Очаків, Т-15-15 Федорівка-Рибаківка-база відпочинку «Лугове».

Паралельно,  Службою автодоріг у Миколаївській області, надано до розгляду головам райдержадміністрацій пропозиції щодо проведення дорожніх робіт коштом місцевих бюджетів, враховуючи обмеженість обсягів фінансування для розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування області із загального фонду Державного бюджету України у 2017 році.

Плідною стала дискусія і з приводу питання про стан організації роботи вагових комплексів області. В ході якої було прийнято рішення провести окрему нараду за участі  начальника САД у Миколаївській області, директора ДП «Миколаївський Облавтодор», начальника управління Укртрансбезпеки області й керівника патрульної поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області – для організації роботи вагових комплексів.

Як підсумок наради – губернатор області Савченко Олексій Юрійович відзначив позитивні результати експлуатаційного утримання доріг загального користування області у зимовий період і висловив надію на добросовісну і плідну роботу Служби автодоріг області й ДП «Миколаївський облавтодор» в 2017 році.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області