Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Укладання шару основного бетону на автодорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області

Укладання шару основного бетону на автодорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області

    На автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв  км 161 +204- км 175+000 ( від с. Возсіятське - до с. Водяне-Лорине) у Єланецькому районі тривають будівельні роботи. Зараз роботи проводяться  у с.Возсіятському. Роботи виконуються в рамках капітального ремонту.

    Підрядні організації ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ШБ»Альтком» будуюють дорогу з цементобетонним покриттям згідно з державними будівельними нормами і правилами та визначеними технологіями. Так, за технологією при будівництві використовується  поліетилен, який запобігатиме проникненню вологи,  виконує захисну функцію для  пісного бетону. Це дасть змогу шарам дорожнього одягу працювати окремо без руйнування.

Хід робіт контролюють інженерно-технічні працівники та фахівці лабораторії Cлужби, а також спеціалісти ДП «Дорожній контроль якості».

   Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області