УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Укладання верхнього шару важкого бетону на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області

Укладання верхнього шару важкого бетону на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Миколаївській області

    На автомобільній  дорозі  загального користування державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький–Миколаїв  км 161 +204- км 175+000 ( від с. Возсіятське - до с. Водяне-Лорине) триває будівництво цементобетонної дороги в рамках капітального ремонту на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

  Навіть у вихідні дні працівники підрядної організації ТОВ «Ростдорстрой» продовжують будувати дорогу з цементобетонним покриттям  (3650п.м)   на ділянці км165+000-км172+000(між с.Водяне-Лорине та с.Семенівка)   а/дН-14. Також ТОВ «ШБ» Альтком» розпочали укладання важкого цементу на ділянках км162+338-км165+000 (с.Возсіятське)(463п.м) та км161+204-км162+338 (с.Возсіятське)(472п.м).

   Цементобетонну суміш виготовляють на сучасних заводах, які розташовані в декількох кілометрах від ділянок будівництва сучасної дороги. Всі компоненти для будування бетонної дороги виробляють і добувають  в Україні.Бетонна дорога витримує навантаження в декілька разів більше, ніж асфальтобетонна.

   Якість бетону, що укладається на дорозі, перевіряється як на заводі, так і безпосередньо перед укладанням.

    Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

                                                                                                                                           Прес-служба САД у Миколаївській області