Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Усунення наслідків циклону Петра. Роботи в рамках зимового утримання автомобільних доріг Миколаївської області

Усунення наслідків циклону Петра. Роботи в рамках зимового утримання автомобільних доріг Миколаївської області

     Минулого тижня в Україну разом із циклоном Петра «прийшла» зима. Ніхто вже не очікував, що в цьому році ми матимемо нагоду милуватися справжнім снігом. Однак на ряду з позитивними моментами ми отримали те, чого би хотілось уникнути: ожеледиця, холодний вітер, повалені дерева, замети на дорогах, знеструмлення будинків та інше. Південні регіони країни були попередньо проінформовані, тому мали достатньо часу для проведення підготовки – завчасно створені запаси необхідної кількості протиожеледних матеріалів, введене цілодобове чергування техніки, діяв Штаб оперативного реагування. Служби автомобільних доріг, національної поліції, патрульної поліції, ГУ ДСНС, органів місцевого самоврядування та підрядних організацій відповідальних за зимове утримання доріг області. Завдяки злагодженій роботі та оперативному обміну інформацією нам вдалось максимально швидко реагувати на виклики та побороти наслідки пікового періоду проходження циклону. Працювали цілодобово.

      https://www.facebook.com/mk.ukravtodor/videos/2684286051686956/

    Станом на початок другого тижня лютого проїзд дорогами загального користування Миколаївської області забезпечено. У ніч на 10 лютого на чергуванні перебували 31 одиниця техніки та 39 робітників. Стан покриття – сухий.

    Закликаємо водіїв дотримуватися правил водіння задля вашої особистої безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху.

    Прес-служба САД у Миколаївській області.