УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » УВАГА! Заборона руху вантажного транспорту автодорогою Н-14

УВАГА! Заборона руху вантажного транспорту автодорогою Н-14

З 26 травня на період виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв на ділянці км 153+196 – км 235+614 (від межі з Кіровоградською областю до Миколаєва) встановлено заборону руху вантажного транспорту, загальною масою понад 10 тон.

 

Рух вантажного транспорту здійснюватиметься відповідно до тимчасових схем організації дорожнього руху, які погоджені з підрозділами патрульної поліції та Службами автомобільних доріг у Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

 

Згідно цих схем, об’їзд ділянок капремонту траси Н-14 по Миколаївській області здійснюватиметься автодорогою Н-11 Дніпро-Миколаїв через м.Кривий Ріг з виходом на автошлях Н-23 до міста Кропивницького.

 

Додатково повідомляємо, що попри те, що минулого року було забетоновано 66 кілометрів автошляху Н-14, ділянки траси ще не введені в експлуатацію. Наразі на об’єктах ремонту тривають фінальні роботи по організації безпеки дорожнього руху.

 

Нещодавно розпочався капремонт нової ділянки траси Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв км 153+196 – км 161+204 від с.Возсіятське до межі з Кіровоградською областю, протяжністю 8 кілометрів.

 

Таким чином практично уся протяжність автодороги Н-14 на Миколаївщині охоплена ремонтом. Тому до його остаточного завершення та введення дороги в експлуатацію діятимуть вагові обмеження на пересування зазначеним автошляхом.

 

Просимо вибачення за тимчасові незручності та радимо водіям врахувати дану інформацію при плануванні маршрутів руху. Про відновлення проїзду на дорозі Н-14 для усіх учасників дорожнього руху буде повідомлено додатково.