Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » В поточному році стартує капітальний ремонт на ділянках автодороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв в межах Миколаївської області

В поточному році стартує капітальний ремонт на ділянках автодороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв в межах Миколаївської області

Дорога Н-14 Олександрівка – Кропивницький  – Миколаїв ще кілька років тому була однією з найбільш проблемних в країні. Цього року ситуація кардинально зміниться.

На карті чорним кольором позначено ділянки, які  знаходяться у задовільному стані, жовтим, помаранчевим та синім кольором – ділянки, де цього року будуть проводитися різні види ремонтів. Червоний колір – це ділянки, які будуть ремонтуватись у наступні роки.

До кінця року в межах Кіровоградської області коридор Н-14 завершать повністю.

У Миколаївській області роботи з капітального ремонту з влаштуванням цементобетонного покриття почнуться з найбільш зруйнованої ділянки від кордону з Кіровоградською областю у бік Миколаєва.

У 2018 році за результатами тендерів  Службою автомобільних доріг у Миколаївській області було укладено договори з підрядними підприємствами на закупівлю робіт з капітального ремонту на ділянках автомобільної дороги Н-14   Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв (від с. Возсіятське до с. Водяно-Лорине).

З почату 2019р. підрядні підприємства САД у Миколаївській області проводять  підготовчі роботи  необхідні для процесу капітального ремонту  на вказаному об’єкті. З настанням сприятливих погодних умов розпочнуться ремонтні роботи.

Прес-служба САД у Миколаївській області