УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Від теорії до практики

Від теорії до практики

Другий день навчання учасники семінару з бетонування доріг провели на об'єкті капітального ремонту траси Н-14 Олександрівка -Кропивницький-Миколаїв, км 153+196 - км 161+204.

 

Позитивні враження семінаристів розпочалися іще з моменту проїзду по бетонній дорозі Н-14. Усі добре пам'ятають цю трасу як одну з найгірших в Україні. Сьогодні ж Н-14 - зразково-показовий маршрут, рух по якому - суцільне задоволення для водіїв.

 

Під час виробничої екскурсії, дорожники з усієї України мали змогу на власні очі побачити в роботі потужну будівельну техніку та ознайомитися з деталями технологічного процесу укладання цементобетону.

 

Начальники лабораторії та технічного відділу підрядної організації поділилися особливостями використання новітніх технологій під час укладання та зимового утримання бетонного покриття.

 

Обмін думками та досвідом відбувся з переконанням, що будівництво сучасних та якісних цементобетонних доріг, які здатні витримувати суттєві навантаження - важливий етап створення та розвитку надійної інфраструктури України.