УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Відновлення траси М-14 у Київському напрямку

Відновлення траси М-14 у Київському напрямку

Під'їзні шляхи - візитна картка кожного обласного центру. Миколаїв - портове і транзитне місто, а тому дороги до нього мають бути не лише рівними, але й міцними та витривалими.

 

З цією задачею на відмінно справляється важкий цементобетон, міцнісні характеристики якого в рази вищі ніж асфальтобетону.

 

Нині дорожники забетонували одну полосу траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ на ділянці км 139+716 – км 142+800 у Київському напрямку.

 

Поки цементобетон набирає необхідної міцності, зусилля підрядника зосереджені на фінальному бетонуванні з’їздів, облаштуванні узбіч та влаштуванні температурних швів. На черзі роботи з нанесення тимчасової розмітки та встановлення дорожніх знаків.

 

Після виконання усіх технологічних процесів рух транспорту буде переорієнтовано на відремонтовану частину дороги. Потужна спецтехніка та дорожні працівники перебазуються та розпочнуть трансформацію паралельної смуги руху.

 

Роботи на об'єкті виконує підрядна організація ТОВ "Ростдорстрой".

 

Завдяки президентській програмі Велике Будівництво невдовзі інтенсивні транспортні потоки, що прямують до міста корабелів рухатимуться міцним, сучасним та безпечним цементобетонним покриттям європейського зразка.