УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо автодорогу Н-24 Благовіщенське-Миколаїв

Відновлюємо автодорогу Н-24 Благовіщенське-Миколаїв

У рамках президентської програми Велике Будівництво продовжуємо відновлювати одну з найпріоритетніших доріг Миколаївської області. Мова йде про трасу Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м.Вознесенськ).

 

На ділянці км 113+678 – км 134+050 між населеними пунктами Южноукраїнськ та Вознесенськ тривають активні ремонтні роботи.

 

Працівники підрядної організації ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» на об’єкті ремонту поетапно поширюють проїзну частину, влаштовують дренаж, суміш СФОВ та вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

 

Далі дорожники влаштують верхній шар асфальтобетону та виконають роботи з організації дорожнього руху.

 

Найбільше організаційних робіт передбачено в селі Олександрівка, через яке проходить швидкісна траса Н-24.

 

Тут для забезпечення безпечного руху транспорту та пішоходів буде влаштовано 7 нових та відремонтовано 8 існуючих автопавільйонів. Підходи до них будуть облаштовані заїзними «кишенями», посадковими майданчиками, тротуарами з тактильною плиткою та електроосвітленням. Також буде встановлено нові дорожні знаки та нанесено горизонтальну розмітку.

 

Все це дозволить осучаснити дану ділянку автошляху та зробити її максимально безпечною та комфортною для водіїв та пішоходів.