УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо територіальні дороги до моря

Відновлюємо територіальні дороги до моря

Цьогоріч Служба автодоріг зосереджує особливу увагу на оновленні автомобільних доріг курортних напрямків.

 

Майже одночасно стартували ремонтні роботи на популярних туристичних маршрутах Т-15-07 Миколаїв – Парутине – Очаків – база відпочинку "Чорноморка" та Т-15-15 Федорівка – Рибаківка – база відпочинку "Лугове".

 

Впевненими темпами підрядні організації ТОВ «Автострада» та ТОВ «Ростдорстрой» приступили до вирубування порослі, очистки труб, демонтажу прикрайкових лотків і дорожніх знаків, фрезерування старого покриття та доведення ремонтуємих доріг до нормативної ширини.

 

На обидвох автошляхах дорожники посилюють основу за технологією СФОВ.

 

СФОВ – це суміш матеріалів, що отримується з відфрезерованого покриття і нового кам’яного матеріалу (щебенево-піщаної суміші). Готується суміш на виробничій базі за допомогою спеціального обладнання. У змішувальній установці матеріали поєднуються з додаванням цементу та бітумної емульсії.

 

Після влаштування основи буде повністю відновлено конструктив територіальних доріг Т-15-07 та Т-15-15, шляхом укладання двох шарів асфальтобетону.

 

Реанімація курортних напрямків дозволить уже наступного літнього сезону суттєво збільшити туристичний потенціал на Миколаївщині та потік відпочиваючих до морського узбережжя Очакова, Рибаківки та Лугового.