УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Влаштовуємо верхній шар покриття на І категорії траси Н-11

Влаштовуємо верхній шар покриття на І категорії траси Н-11

Поточний середній ремонт автодороги Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) на відрізку км 314+000 – км 319+335 виходить на фінішну пряму.

 

Сьогодні від виїзду з міста Миколаєва у напрямку Баштанського «кільця» стартували роботи з укладання верхнього шару покриття. Спочатку дорожники обробляють дорогу бітумною емульсією для кращого зчеплення між собою шарів асфальтобетону. Далі за допомогою асфальтоукладальних машин влаштовують ЩМА-20 з наступним ущільненням котками.

 

Для збереження оновленого автошляху від проїзду перевантаженого транспорту, неподалік Баштанського «кільця» розпочато роботи з влаштування майданчику для зважування фур у цементобетонному покритті.

 

Для забезпечення максимальної безпеки та комфорту пересування водіїв транспортні потоки 4-смугової ділянки автошляху розділено за допомогою бетонного парапетного огородження типу «Нью Джерсі».

 

Також на об’єкті виконано роботи з улаштування фундаменту для опор електроосвітлення. Освітлений шлях у подальшому суттєво підвищить видимість, зручність та безпеку пересування водіїв і в нічний час доби.

 

Враховуючи важливість Дніпропетровського напрямку та інтенсивні потоки транспорту, що рухаються ним, проектом поточного середнього ремонту передбачено виконання повного комплексу дорожніх робіт із забезпеченням максимальних безпекових та інфраструктурних рішень.