УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Вражаюче перевтілення дороги до моря

Вражаюче перевтілення дороги до моря

Траса Т-15-13 Нечаяне-Очаків ще минулого літа була в плачевному стані. Щоб дістатися до курортного містечка Очаків та Чорноморської коси туристи та місцеві жителі об'їжджали розбитий маршрут польовими дорогами та узбіччями.

 

Цього сезону траса до Очакова радує відпочиваючих та тутешніх оновленим покриттям. Усі 37 кілометрів шляху натепер відремонтовано та мають два шари свіжого асфальтобетону.

 

Це дозволяє швидко, комфортно, а головне безпечно прямувати до узбережжя Чорного моря та порту "Очаків".

 

На окремих ділянках автошляху тривають фінальні дорожні роботи з планування та ущільнення узбіччя, влаштування бортового каменю, бар’єрного огородження, установки автопавільйонів, нанесення горизонтальної розмітки та встановлення дорожніх знаків.

 

Для збереження відновленого дорожнього полотна, перед Очаковом встановлено комплекс автоматичного габаритно-вагового зважування в русі. WIM-система дозволяє фіксувати порушення перевізниками вагових норм та габаритних параметрів, а відтак зберегти оновлений автошлях від передчасного руйнування.

 

Завдяки Програмі Президента України Велике Будівництво реанімуємо не лише  основні магістралі області, а й територіальні дороги, що ведуть до невеликих містечок та селищ.