УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Втілення проєкту Президента України «Велике будівництво» у Миколаївській області

Втілення проєкту Президента України «Велике будівництво» у Миколаївській області

Ми починаємо працювати навіть вночі для пришвидшення темпів виконання комплексу робіт з капітального ремонту на  окремих ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький–Миколаїв   у Вітовському, Новоодеському, Баштанському районах.

На ділянках км175+000-км190+000 (від с. Водяно-Лорино до повороту на с. Михайлівка) та км198+000-км235+000 (від повороту на с. Сухий Єланець - до м. Миколаїв) працівники підрядних організацій ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ЄДБК» укладають важкий цемент товщиною 26 см.

 У рамках капітального ремонту дороги на зазначених ділянках  а/д Н-14 також ведуться роботи із розбирання існуючого дорожнього одягу, стабілізація основи земляного полотна негашеним вапном для зняття перезволоження грунту, влаштування дренуючого шару основи по всій ширині  із ЩПС-20 укріпленої цементом до марки М-60, влаштування поширення дорожнього одягу, влаштування узбіч та штучних споруд.

 «Для мене якість - є ключовою вимогою до дорожніх ремонтів, а не статистика! Відповідно до договору, підрядник гарантує це. Будь - які недоліки усуватиме власним коштом. Намагаюся контролювати особисто, а також запрошую долучатися  до контролю громадськість області. Проїзні дороги потрібні скрізь, тому якісне відновлення доріг в області має велике значення. Але обов’язково оновлені автошляхи маємо захистити! Неконтрольований рух перевантажених транспортних засобів - одна із основних причин інтенсивної руйнації автомобільних шляхів. Щоб запобігти неправильній експлуатації доріг, на Миколаївщині будемо впроваджувати системи WiM.  Тільки загальними зуллями ми будемо мати гарні автошляхи в Миколаївській області» - наголошує очільник САД у Миколаївській області Владислав Невеселий.

Нагадуємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги з влаштуванням цементобетонного покриття, з метою ефективного та якісного проведення ремонтних робіт, вводиться обмеження руху для вантажних транспортних засобів  загальною масою понад 10 тон!

Прес-служба САД у Миколаївській області