Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Виїзна виробнича нарада на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

Виїзна виробнича нарада на автомобільній дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

5 серпня 2019 року на автомобільній дорозі загального користування державного значення  Н-14 Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв відбулася виїзна виробнича нарада.

На нараді були  присутні:  заступник начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області; інспектори якості технічного контролю; представники підрядних підприємств ТОВ «Ростдорстрой», ТОВ «БК «Альтком», ВАТ «Будівельно-монтажний трест №8»; представник проектної організації; представники філії ПАТ «Миколаївобленерго»  Єланецького району;  Єланецького районного підрозділу телекомунікацій.

Основна тема виїзної наради – хід виконання робіт з капітального ремонту  автомобільної  дороги  загального користування державного значення  Н-14 Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв.

В ході обговорень успішно вирішено ряд виробничих питань, а саме:

- виробнича необхідність перенесення інженерних комунікацій;

- враховуючи сприятливі погодні умови, прийнято спільне рішення про прискорення виконання робіт з верхнього шару цементобетонного покриття дороги. Укладання верхнього шару покриття на ділянці в межах с. Возсіятське Єланецького району розпочнеться 15.08.2019 р. Враховуючи технологічні процеси, що виконуються на теперішній час, влаштування покриття на ділянці до с. Водяне Лорине передбачається  з 25.08.2019 р.

- з метою ефективного та якісного ремонту робіт та покращення стану безпеки дорожнього руху на період влаштування верхнього шару  цементобетонного покриття  дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв вирішено залучити представників  патрульної поліції Єланецького  відділення Новоодеського  відділу поліції до  участі в обмеженні руху вантажних транспортних засобів загальною масою понад 10 т;

Підрядним організаціям було наголошено, щодо несення відповідальності за якість виконання робіт та матеріалів, що застосовуються.

З метою збору та перевірки проб будівельних матеріалів на місці проведення робіт постійно працює Лабораторія з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Інспектори якості технічного контролю щоденно здійснюють нагляд за додержанням підрядними організаціями будівельних технологій.

Прес-служба САД у Миколаївській області