УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Виїзна виробнича нарада з за участі губернатора Миколаївщини

Виїзна виробнича нарада з за участі губернатора Миколаївщини

6 вересня 2017 року на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка - Снігурівка - Березнегувате відбулася виїзна виробнича нарада за участі Голови Миколаївської облдержадміністрації Савченка Олексія Юрійовича.

На нараді були присутні начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Ткаченко Сергій Іванович та перший заступник начальника Крістенко Андрій Валерійович,  заступники Голови Миколаївської облдержадміністрації - Бонь В'ячеслав Валентинович, Кушнір Олександр Валентинович, Гайдаржи Валентин Васильович, представники фірм-підрядників ТОВ «Ростдорстрой»  та  ТОВ «Дорлідер», громадські активісти та представники регіональних ЗМІ.

Основним питанням наради було питання про хід виконання робіт з поточного середнього ремонту автодороги Т-15-08 Калинівка - Снігурівка – Березнегувате. В ході обговорень прийнято рішення про прискорення темпів виконання ремонтних робіт, підготовку детального графіка проведення підрядними організаціями робіт на автодорозі, посилення контролю якості виконання ремонтних робіт на ділянках автодороги на всіх рівнях.

Начальник САД у Миколаївській області Ткаченко Сергій Іванович наголосив на відповідальності підрядних організацій за якість виконання робіт та матеріалів, які вони використовують, і в свою чергу зауважив, що лабораторією Служби постійно здійснюється взяття проб матеріалів на місці проведення робіт, а інспектори Служби щоденно здійснюють нагляд за додержанням ремонтниками відповідних технологій.

Губернатор області Савченко Олексій Юрійович звернув увагу громадських активістів на можливості здійснення безперешкодного контролю за ходом виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорогах області та тісну співпрацю органів влади з громадськістю.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області