Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Виконання поточного дрібного ремонту на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ

Виконання поточного дрібного ремонту на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ

     На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області у межах поточного дрібного ремонту виконуються  роботи  по забезпеченню безаварійного проїзду  на  автомобільній дорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ ( на м.Таганрог) км157+266 (міст поблизу с.Зайчевське).

   У зв’язку з тим що перед початком ремонтних робіт із влаштування асфальтобетонного покриття, підрядна організація виконала роботи по фрезеруванню дорожнього покриття  і призупинила роботи, залишивши на довгий термін, за цей період дорожнє покриття було зруйноване ще гірше – оголено плити перекриття на мосту, порушена гідроізоляція.

  Після зміни керівництва у Службі автомобільних доріг у Миколаївській області,  вирішене  питання по можливості фінансування ремонтних робіт на даній ділянці аби створити безпечні умови проїзду,  виконано ретельне фрезерування та підготовчі роботи по влаштуванню вирівнюючого шару та верхнього шару покриття на модифікованому бітумі.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до учасників дорожнього руху з розумінням віднестися до тимчасових незручностей, звертати увагу на попереджувальні дорожні знаки та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

 Прес-служба САД у Миколаївській області