Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Виконання ремонтних робіт з поточного середнього ремонту на автошляху Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області

Виконання ремонтних робіт з поточного середнього ремонту на автошляху Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області працівники підрядних  організацій здійснюють ремонтні роботи з поточного середнього ремонту  на окремих ділянках автомобільної  дороги  загального користування державного значення  Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) у Баштанському районі. Роботи проводяться у рамках програми президента України «Велике будівництво» відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року №36.

   Наразі тривають роботи з влаштування нижього шару дорожнього покриття (вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону завтовшки 10 см ) в межах села  Виноградівка. Проект ремонту передбачає покриття верхнього шару щебенево-мастиковим асфальтобетоном. Також підрядниками виконуються підготовчі роботи під влаштування тротуарів (встановлення бортових каменів та поребриків), розпочато роботи із влаштування прикрайкових лотків.

Виконання всіх ремонтних робіт перебуває під особистим  контролем керівника Служби автодоріг - Владислава Невеселого.

    До уваги водіїв! У зв’язку з ремонтними роботами,  рух транспорту відбувається у реверсному режимі!Тому перепрошуємо за тимчасові незручності та звертаємо вашу  увагу  на встановлені тимчасові попереджувальні знаки, необхідність дотримання правил дорожнього руху та вказівок регулювальників!

   

                                                 Прес-служба САД у Миколаївській області