Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з експлуатаційного утримання автодоріг державного значення у Миколаївській області

Виконання робіт з експлуатаційного утримання автодоріг державного значення у Миколаївській області

  Для покращення стану автошляхів у регіоні, протягом тижня проводилися роботи з ліквідації аварійної ямковості на автомобільних дорогах державного значення області.

   Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, підрядні підприємства, у період  з 10 по 17 жовтня,  здійснювали такі види робіт:

  • ліквідація ямковості  дорожнього покриття з використанням  гарячого асфальтобетону  суцільними картами на автомобільній дорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (через м.Таганрог) (1500м2 );

  • ліквідація ямковості дорожнього покриття пневмо-струменевим методом на  аварійних ділянках доріг державного значення (2620м2 ).

   Взагалі, з початку поточного року, дорожники ліквідували 215 836м2  аварійної ямковості на 478км автодоріг державного значення.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.
                                                                                                                                                            Прес-служба САД у Миколаївській області