Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Виробнича нарада в Службі автомобільних доріг у Миколаївській області

Виробнича нарада в Службі автомобільних доріг у Миколаївській області

    15  листопада 2019 року у приміщенні САД у Миколаївській області відбулася нарада під головуванням  заступника з фінансово-економічних питань Львової  С.К. та заступника  начальника з експлуатаційного утримання доріг Ганича  М. К.  В нараді також взяли участь начальники  відділів Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, представники підрядних підприємств та проектних організацій.

  Основне  питання  наради - прискорення темпів  виконання ремонтних  робіт з капітального ремонту  автомобільної  дороги  загального користування державного значення  Н-14 Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв та поточного середнього ремонту а/д Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у поточному році.

  В ході наради обговорили завершення запланованих  робіт по капітальному ремонту визначених ділянок - укладання важкого цементу, заливання деформаційних швів, влаштування з’їздів та зупинкових майданчиків, тротуарів, ремонту  штучних споруд. А також - завершення виконаних робіт по поточному середньому ремонту: влаштування регенерації,  вирівнюючого шару та з’їздів, елементів безпеки руху.

  Крім того було підняте  питання щодо  зимового  утримання цементобетонного покриття  відремонтованих ділянок.

  Зупинились також на питанні забезпечення проїзду на ділянках а/д Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) між селами  Виноградівка та Добра Криниця.

  Розглянуті пропозиції підрядних організацій щодо коригування проектів.

  Заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг  Михайло Ганич наголосив на своєчасному виконанні робіт згідно графіків та відповідальності підрядних організацій за якість виконання робіт та матеріалів, які вони використовують, і в свою чергу зауважив, що лабораторією Служби постійно здійснюється  взяття  проб матеріалів на місці проведення робіт.

Прес-служба САД у Миколаївській області