УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Забезпечення безпеки на дорогах – один з пріоритетних напрямків роботи

Забезпечення безпеки на дорогах – один з пріоритетних напрямків роботи

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області підрядною організацією ПП «Кабекс» протягом червня   виконувався комплекс робіт із влаштування освітлення  в межах  транспортної  розв’язки в одному рівні з рухом по колу автомобільної дороги загального користування Т-15-08 Калинівка-Снігурівка з автомобільною дорогою Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) «Калинівське кільце»;

Під час робіт  підрядною організацією  було  встановлено 39 опор освітлення та 41 елемент енергоефективного світлотехнічного  обладнання.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області продовжує розробляти та втілювати в життя комплекс заходів із забезпечення безпеки на дорогах Миколаївщини. І тому звертаємося до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути обережними  на автомобільних дорогах, бережно ставитись до державного майна та надавати інформацію про відсутність , або руйнування засобів організації  дорожнього руху, елементів благоустрою та облаштування доріг, до яких відноситься штучне освітлення даної ділянки.

Тільки завдяки взаєморозумінню та співпраці можна досягти гарних результатів!

 

Прес-служба САД у Миколаївській області