УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » ЗАЯВА ПРО НАМІРИ ТА ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ БУДІВНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ ОБХІД М.НОВИЙ БУГ (ІІ ЧЕРГА), МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ


ЗАЯВА ПРО НАМІРИ ТА ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ БУДІВНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ ОБХІД М.НОВИЙ БУГ (ІІ ЧЕРГА), МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ


Замовник: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.

Поштова адреса: 54029, м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2А, тел., факс: 8(0512) 53-61-40; 8(068) 886-88-00.

Генпроектувальник: ПП «Парк Нових Технологій»

Поштова адреса: 02140, м. Київ, пр-т. Бажана, 12, 3 секція, 18 поверх,  тел. 8(044) 507-23-80.

Виконавець ОВНС: ПП «Парк Нових Технологій».

У теперішній час дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг та Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) проходять через м. Новий Буг, в межах якого спостерігаються великі транспортні потоки з низькою швидкістю, що приводить до забруднення навколишнього середовища, створюються несприятливі умови для роботи водіїв та мешканців міста. Існуючі параметри та технічний стан автомобільних доріг не задовольняють вимогам дорожнього руху, внаслідок чого знижується ефективність роботи автотранспорту, збільшується кількість та тяжкість дорожньо-транспортних пригод. Тому,  враховуючи існуючі умови руху, пропускну спроможність доріг і зростання інтенсивності руху, виникла необхідність будівництва дороги за новим напрямком в обхід м. Новий Буг.

Згідно державної програми розвитку автодоріг загального користування на 2018-2020 роки розробляється робочий проект будівництва обходу м. Новий Буг, Миколаївська область. В складі даного проекту виконується оцінка впливу планової діяльності на навколишнє середовище (ОВНС), де прораховано вплив на оточуюче середовище при будівництві та експлуатації об’єкту.

В зоні впливу об’єкту знаходиться житлова забудова м. Новий Буг (відстань 920 м). В межах захисної смуги дороги житлова забудова відсутня. Концентрації забруднюючих речовин та шумове навантаження від руху транспорту на межі житлової забудови не перевищуватимуть нормативних показників, і як наслідок, не передбачають негативного впливу на населення. Поверхневі водні об’єкти та об’єкти природно-заповідного фонду в зоні впливу дороги відсутні.

Передбачено ряд заходів щодо захисту геологічного та рослинного середовища (укріплення узбіччя та укосів, вертикальне планування прилеглої до об’єкту території та забезпечення поверхневого стоку на протязі всієї ділянки дороги, здійснення компенсаційної посадки зелених насаджень та інше).

В цілому, за межами придорожньої смуги відводу об’єкт екологічно безпечний і не чинить негативного впливу на середовище.

Для підвищення умов безпеки і організації руху в проекті передбачено впорядкування і доведення до нормативних вимог технічних параметрів ділянки автомобільної дороги, встановлення огородження, збільшення жорсткості поверхні проїзної частини, влаштування розмітки з використанням сучасних матеріалів.

При проведенні будівництва будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівельні й територіальні обмеження згідно діючих нормативних документів та відомчих будівельних нормам ГБН В.2.3-218-007:2012 «Екологічні вимоги до автомобільних доріг. Проектування.».

Передбачене обов’язкове проведення комплексної експертизи робочого проекту будівництва.

Ознайомитися з проектними матеріалами та внести пропозиції можна за адресою замовника або генпроектувальника.