Служба автомобільних доріг
у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Захистити «Велике будівництво» від перевантажень

Захистити «Велике будівництво» від перевантажень

На автомобільній дорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через м. Вознесенськ), км 211) відбулася пресконференція.

    В рамках «Великого будівництва» в області буде оновлено 196,2 км доріг. Але як захистити «Велике будівництво» та перемогти проблему перегрузів, без  вирішення якої, нам ніколи не створити дороги, хоч приблизно схожі на  європейські. Тому що головною та основною причиною руйнування та деформації дорожнього покриття є неконтрольований рух понаднормативного великовагового автомобільного транспорту.

  Зерновози порушують норми вантажів і псують дорожнє покриття автомобільних доріг. Нині починається збір зернових і багатотонні фури знов заполонять Миколаївські автошляхи.

  Начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий розповів  про плани на встановлення майданчиків системи зважування в русі у Миколаївській області: «Автошляхи загального користування державного значення Миколаївської області відіграють значну роль в забезпеченні всеукраїнської транспортної мережі, забезпечуючи сполучення з портами та перевантажувальними терміналами півдня України. У рамках «Великого будівництва» намагаємося в області якісно оновлювати автомобільні дороги, які мають велике значення. Але якщо ми не будемо їх зберігати, то не матимемо результату. Тому плануємо їх захистити, влаштувавши системи зважування в русі на наших автодорогах для постійного контролю руху великовагового транспорту. Система WiM (Weight-in-Motion) (зважування в русі) дозволить мінімізувати, а в деяких випадках — повністю позбутись людського фактору  у сфері контролю за дотриманням вагових та габаритних параметрів під час здійснення перевезень автомобільним транспортом. У перспективі система має працювати без допомоги людини.»

Прес-служба САД у Миколаївській області