УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

» Прес-центр » новини » Заплановані роботи на автодорогах Миколаївської області на 2018 рік

Заплановані роботи на автодорогах Миколаївської області на 2018 рік

У 2017р. на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області було виконано робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг на суму 762,6 млн. грн., відремонтовано 73 км  дорожнього покриття.

Варто зазначити, що обсяги виділених коштів для Миколаївської області з державного бюджету та інших джерел значно збільшились порівняно з попередніми роками. Цей фактор  позитивно впливає на процес відновлення автодоріг загального користування державного  значення.

2018 рік відзначився початком роботи Державного Дорожнього фонду України. За рахунок Дорожнього фонду Уряд планує збільшити обсяг коштів, що виділяються на ремонт доріг. У 2018 р. до Дорожнього фонду надійде 50% надходжень від акцизів на паливо, спеціальних мит і штрафів за такі порушення, як перевищення ліміту ваги.

Згідно з державною програмою  «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування 2018р.» з бюджету України  на  капітальний, поточний середній ремонт та експлуатаційне утримання доріг загального користування державного значення Миколаївської області затверджено фінансування в сумі 657,29 млн. грн.

 Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018р.        № 78-Р основна частина  коштів виділених з державного бюджету буде спрямована на наступні об’єкти :    

- капітальний ремонт дороги  Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв загальною  протяжністю 11,8 км.;

- поточний середній ремонт дороги Н-11 Дніпро — Миколаїв (через м. Кривий Ріг) загальною протяжністю 30,6 км.;  

- поточний середній ремонт дороги Т-15-07 Миколаїв — Парутине — Очаків — база відпочинку “Чорноморка” загальною протяжністю 15,6 км.       .

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертає  увагу на те, що по об’єкту Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв ( що планується виконувати верхній шар покриття з цементо-бетону ) проведено роботи з розробки проектно-кошторисної документації. На даний час пакет документів проходить процес комплексної Державної експертизи. Після надання позитивного рішення Державної експертизи  буде проведено тендерні процедури з метою визначення підрядної організації для початку робіт.

Крім того рішенням сесії Миколаївської обласної ради  від 21.12.2017р. № 25   та розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 01.03.2018р. № 56-Р затверджено фінансування в сумі 147,9 млн. грн. на завершення поточного ремонту Т-15-08 Калинівка – Снігурівка, який було розпочато в 2017р. Виділені з обласного бюджету  кошти буде спрямовано на такі види робіт, як влаштування верхнього шару покриття Щебенево-мастичним асфальтобетоном, укріплення узбіччя, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області визнає наявність проблемних ділянок на автодорогах загального користування державного значення Миколаївської області. Обмежене фінансування дорожньої галузі у попередні роки та неконтрольований потік великовагового транспорту – головні фактори руйнування дорожнього покриття. Тому Службою  вживаються заходи для забезпечення безпечного проїзду автомобільного транспорту автодорогами Миколаївщини в межах виділеного фінансування.

Злагоджена робота  дорожніх служб за умови достатнього фінансування – це запорука  поступового відновлення автодоріг загального користування державного значення Миколаївської області.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області сподівається на Ваше розуміння та підтримку. Відбудовуємо країну разом!

                                                                                                                          Прес-служба САД у Миколаївській області